Dekoratif Perde Sistemleri

Ofis Perdeleri

Ofis dış pencere perdeleri :Ofis ve işyerimizde arızaya sebep vermeyecek temizliği kolay,fiyat olarak ekonomik perdeler düşünmeliyiz.

Güneşi filitre edici özelliğiyle güneşten korunmamızı aynı zamanda gün ışğından yararlanmamızı sağlayan delikli screen stor perdeler, Şık bir görüntüye sahip,görüş açısı ve geniş aralıkları sayesinde temizliği oldukça kolay .50mm jaluziler.Çift amaçlı, hem güneşlik ve hemde tül perde görevini aynı anda yapan zebra perdeler,Yere kadar cam recidence ve plaza binalarda sağa sola hareketi kolay,ışık ayarı yapılabilen görüş açısını koruyan kumaş dikey perdeler,Sade apreli kumaş yapısı ile toz tutmayan polyester stor perdeler ofis ve işyerlerimizde kullanabileceğimiz perdeler arasındadır.

Toplantı odası perdeleri: Toplantı odalarında sunum yapabilmek için dış pencerelerden gelen ışığı önleyici karartma kumaştan storlar kullanabiliriz.Hem ışığı önleyen hemde ışık kontrolunu yapabilmemiz için Pvc dikey perdelerde kullanabiliriz.

Projeksiyon perdeleri : Projeksiyon cihazından en iyi görüntü almanızı sağlar kumaşlardan imal edilmektedir.. Projektör perdesi,sinevizyon perdesi olarakta adlandırılmaktadır. Kullanım amacına göre sunum ve ev sineması perdesi de denir.Projeksiyon yapılan mekana ve cihazınıza göre istenilen ölçülerde hazırlanır.Önyüz beyaz renktir.Kumaş eni özel üretimler hariç 300cm dir.

Kontrol seçenekleri: Uzaktan kumandalı veya manual zincirli

Bilgi- ölçü için 0216 371 21 74 no telefonu arayınız.

OFİS PERDELER:En güzel ofis perde modelleri,Ofis perde fiyatları,Ofis perde tasarımları,işyeri ofis perdesi

© Copyright 2017 Perdekor Tüm hakları saklıdır.
web tasarım