Dekoratif Perde Sistemleri

Kış Bahçesi Perdesi

Kış bahçelerinde kullanabileceğimiz mekanizmalı sistemleri plise perde,düet perde,screen perde,katlamalı kumaş perdeler olarak sıralayabiliriz.

Screen perdeler güneş kırıcı özelleği ile kış bahçesi camlarında kullanabileceğimiz ilk tercihtir.Screen perde kumaşı dış cephede dahi kullanılacak kadar dayanıklı bir yapıya sahiptir.Yıkama yapılabilir,alev almaz özelliği vardır.Bu perde sistemi yaylı,zincirli veya motorlu olarak uygulanabilir.Yüksek camlarda motorlu seçeneği tercih edebiliriz.

Pilise ve düet perdeler kış bahçelerinde kullanabileceğimiz diğer alternatif perdelerdir.Toplandığında çok az yer kaplayan perde manuel kullanmak istiyorsak tutma aparatı yada manivela koluyla hareket ettirebiliriz.Veya yüksek tavan camlarında motorlu sistemleri düşünebilirsiniz.
Perde kenar profil veya kenar klavuz aparatlarıyla kolaylıkla hareket ettirilir..Plise perdelerin üçken,açılı camlarda da kullanabilmesi kış bahçesinde genel olarak karşımıza çıkacak bu tip camlara çözüm getirecektir.

Diğer kış bahçesi çözümleri olarak Screen kumaştan,bambu kumaştan veya dayanıklı keten tarzı kumaşlardan yapılacak sabit sistemler yada manuel çift taraflı kenar rayları üzerinde toplanarak hareket ettirebileceğimiz perdeler kullanabiliriz.

Firmamız bu tür yerleriniz için çözümler üreten sizi en doğru şekilde yönlendiren tecrubeli kadromuzla hizmet vermektedir.

Lütfen sorularınız için 0(216) 371 21 74  nolu telefonumuzdan bizi arayın.

© Copyright 2017 Perdekor Tüm hakları saklıdır.
web tasarım