Dekoratif Perde Sistemleri

50mm Ahşap Jaluzi

50MM AHŞAP JALUZİ

Ahşap jaluziler mekana doğallık ve kalite kazandıran bir üründür.Ofis,işyeri,ev,villa gibi mekanlarımızda kullanabiliriz.Jaluzi lamelleri 5cm genişliğindedir.Açma kapama kontrolü ip mekanizması yardımıyla sağlanır.Slaytları taşıyan merdivenler isteğe göre ipli veya 2.5cm genişliğinde kurdelalı olarak hazırlanabilir.Gerçek ahşap kullanılarak imal edilmiş tamamen ithal bir üründür,Geniş pencerelerde kullanılması tavsiye edilen modeldir.Maksimum 300cm eninde imal edilebilir.

50mm Foamwood Jaluzi: (%30 Ahşap % 70 Plastik) karışımından sıkıştırılarak elde edilirler,bundan dolayı slaytlar daha esnektir.50mm Foamwood (polywood)  serilerinde slat eni 270cm'dir. Renk alternatifleri mevcuttur.Siparişe göre imal edilir.

50MM LAKE(PİANO) JALUZİ

Lake jaluzilerin slaytları piano yüzeyi gibi parlak olduğundan bu şekilde isimlendirilmiştir.Siyah,Gri,Beyaz renkleri mevcuttur.Çalışma sistemi 50mm ahşap jaluzilerle aynıdır.

Ahşap Jaluzilerin temizlenmesi kolaydır. Nemli bezle silinerek veya Toz fırçasıyla tozu alınarak yapılır.

50mm Rediktörlü Ahşap Jaluzi: En ve boyu yüksek pencelerde uygulanacak ahşap jaluzilerin ağırlığından dolayı kullanımı zorlaşır.Bu tip yerlerde rediktörlü mekanizma kullanılarak perdenin yukarı doğru kullanımı 2-3 kat kolaylaştırılmaktadır.

https://www.perdekor.com/pavlonya-jaluzi-perde/

© Copyright 2017 Perdekor Tüm hakları saklıdır.
web tasarım