Dekoratif Perde Sistemleri

25mm Aluminyum Jaluzi perde

25mm Jaluzi perde

 Jaluzi Perdeler kullanışlı,dayanıklı,uygulama alanı geniş,birçok renk çeşitliliğine sahip bir ürün grubudur.Ev ve ofislerde kontrolünün pratik olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir.Pratikliğinin yanında aynı zamanda dekoratif ve estetik bir üründür.90 lı yılların başından beri kullanılan perde çeşitidir.

Perde çelik üst kasa, birbirine paralel hareket eden ve merdiven ipleriyle yönlendirilebilen bantlardan, alt kasa, kontrol çubuğu ve çekme ipinden oluşmaktadır.Slaytların bombeli oluşu iyi kapanması ve gün ışığının içeri girmesini kolay ayarlamamıza yardımcı olur.

Perfore Jaluzi; Perfore jaluzilerde slaytların üzerinde delikler bulunur.Bu sayede perde kapalı konumdayken bile dışarı süliet şekilde görünür.Bir nevi tül görüntüsü sağlanır.Gri,Krem,Beyaz,Siyah renkelri vardır.

Desenli Jaluzi: Jaluzi slaytlarının ahşap görünümlü ve çekiç dövmesi desenli olarak imal edilmesi ile üretilen modelleridir.

İki Cam arası Jaluzi perde

Jaluzilerin temizliği yıkanarak veya silinerek yapılabilir.

Zigıllı Sabitleme sistemi

Haraketli pencere veya kapı üzerine jalzuzinin sallanmaması için yapılan sabitleme sistemidir.Sistem İki kenardan jaluzi bantlarının içinden geçen telin asağı ve yukarıdan sabitlenmesi ile perdeye kılavuzluk yapması aynı zamanda öne veya sağa sola savrulmasını engeller.

© Copyright 2017 Perdekor Tüm hakları saklıdır.
web tasarım